Uw zoekacties: Gemeentebestuur Maarn
x264 Gemeentebestuur Maarn ( Regionaal Historisch Centrum Zuidoost Utrecht )
Uitleg bij archieftoegang

Een archieftoegang geeft uitgebreide informatie over een bepaald archief.

Een archieftoegang bestaat over het algemeen uit de navolgende onderdelen:

• Kenmerken van het archief
• Inleiding op het archief
• Inventaris of plaatsingslijst
• Eventueel bijlagen

De kenmerken van het archief zijn o.m. de omvang, vindplaats, beschikbaarheid, openbaarheid en andere.

De inleiding op het archief bevat interessante informatie over de geschiedenis van het archief, achtergronden van de archiefvormer en kan ook aanwijzingen voor het gebruik bevatten.

De inventaris of plaatsingslijst is een hiërarchisch opgebouwd overzicht van beschreven archiefstukken. De beschrijvingen zijn formeel en globaal. Het lezen en begrijpen van een inventaris behoeft enige oefening en ervaring.

Bij het zoeken in de inventaris wordt de hiërarchie gevolgd. De rubrieken in de inventaris maken deel uit van de beschrijving op een lager niveau. Komt de zoekterm in een hoger niveau voor, dan voldoen onderliggende niveaus ook aan de zoekvraag.

264 Gemeentebestuur Maarn ( Regionaal Historisch Centrum Zuidoost Utrecht )
Zoek in deze inventaris
>
Zoektermen
 
 
Inleiding
1. Topografie
2. Inwoneraantal
3. Gemeentelijke organisatie
4. Bestuur en politieke partijen
5. Herindeling
6. Geschiedenis van het Archief
7. Verantwoording van de inventarisatie
8. Aanwijzingen voor de gebruiker
9. Bronnen
10. Topografie
11. Inwoneraantal
12. Gemeentelijke organisatie
13. Bestuur en politieke partijen
14. Herindeling
15. Geschiedenis van het Archief
16. Verantwoording van de inventarisatie
17. Aanwijzingen voor de gebruiker
18. Bronnen
19. Topografie
20. Inwoneraantal
21. Gemeentelijke organisatie
22. Bestuur en politieke partijen
23. Herindeling
24. Geschiedenis van het Archief
25. Verantwoording van de inventarisatie
26. Aanwijzingen voor de gebruiker
27. Bronnen
28. Topografie
29. Inwoneraantal
30. Gemeentelijke organisatie
31. Bestuur en politieke partijen
32. Herindeling
33. Geschiedenis van het Archief
34. Verantwoording van de inventarisatie
35. Aanwijzingen voor de gebruiker
36. Bronnen
Bijlage; Overzicht van raadsleden 1982-2002
Naam: H. van den Beld; Geboortedatum: 06-11-1936; Partij: CDA; Periode van: 13-01-1986; Periode tot: 11-02-1991; Bijzonderheden: opgevolgd door M.E.M. Doorewaard
Naam: H.H. van den Berg; Geboortedatum: 29-12-1933; Partij: VVD; Periode van: 29-04-1986; Periode tot: 15-09-1996; Bijzonderheden: overleden
Naam: H.R. Bergschneider; Geboortedatum: 19-02-1965; Partij: VVD; Periode van: 19-03-2003; Periode tot: 31-12-2005; Bijzonderheden: gemeentelijke herindeling
Naam: H. Berkhof; Geboortedatum: 07-07-1927; Partij: VVD; Periode van: 12-04-1994; Periode tot: 15-04-1996; Bijzonderheden: opgevolgd door O.W. Wagenaar
Naam: A.S.C. van Beuningen-Hamming; Geboortedatum: 04-07-1952; Partij: VVD; Periode van: 05-09-1988; Periode tot: 30-04-1990; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: W.Th ten Bosch; Geboortedatum: --; Partij: VVD; Periode van: 00-00-1974; Periode tot: 07-04-1986; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: M.A.C. van Bree; Geboortedatum: 27-04-1965; Partij: CDA; Periode van: 08-03-2002; Periode tot: 26-01-2004; Bijzonderheden: opgevolgd door J.M. Krijger
Naam: G. de Bruin; Geboortedatum: 29-01-1945; Partij: VVD; Periode van: 14-06-1982; Periode tot: 31-12-2005; Bijzonderheden: gemeentelijke herindeling
Naam: D.J. Coehoorn; Geboortedatum: 23-12-1940; Partij: CDA; Periode van: 13-03-2002; Periode tot: --; Bijzonderheden: wethouder
Naam: F.J.L.M. Cremer; Geboortedatum: 05-11-1944; Partij: VVD; Periode van: 13-03-2002; Periode tot: --; Bijzonderheden: wethouder
Naam: M.E.M. Doorewaard; Geboortedatum: 15-07-1962; Partij: CDA; Periode van: 11-02-1982; Periode tot: 14-06-1993; Bijzonderheden: opgevolgd door J. Hoekstra
Naam: J.W. van Dijk; Geboortedatum: --; Partij: VVD; Periode van: 14-06-1982; Periode tot: 16-01-1984; Bijzonderheden: opgevolgd door G.A. Wagenaar
Naam: H. Dirksen; Geboortedatum: 08-08-1953; Partij: PvdA; Periode van: 29-04-1986; Periode tot: 14-12-1992; Bijzonderheden: opgevolgd door J.W. Gombert
Naam: M. Duiker; Geboortedatum: 05-01-1953; Partij: PvdA; Periode van: 07-10-1991; Periode tot: 12-04-1994; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: C.W.P. van Es; Geboortedatum: --; Partij: VVD; Periode van: --; Periode tot:
Naam: P.C. Feskens; Geboortedatum: 25-10-1941; Partij: CDA; Periode van: 24-03-1998; Periode tot: 31-12-2005; Bijzonderheden: gemeentelijke herindeling
Naam: A.J. Fichtinger; Geboortedatum: 11-09-1940; Partij: D66; Periode van: 09-06-1992; Periode tot: 12-04-1994; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: A.J. Fichtinger; Geboortedatum: 11-09-1940; Partij: D66; Periode van: 24-03-1998; Periode tot: 31-12-2005; Bijzonderheden: gemeentelijke herindeling
Naam: J.W. Gombert; Geboortedatum: 13-01-1926; Partij: PvdA; Periode van: 14-12-1992; Periode tot: 12-04-1994; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: J.W. Griffioen; Geboortedatum: 17-04-1939; Partij: PvdA; Periode van: 15-01-2001; Periode tot: 31-12-2005; Bijzonderheden: gemeentelijke herindeling
Naam: W.A.V. van Halm; Geboortedatum: 24-09-1942; Partij: VVD; Periode van: 12-04-1994; Periode tot: 24-09-1996; Bijzonderheden: opgevolgd door R.J. Letema
Naam: W.A.V. van Halm; Geboortedatum: 24-09-1942; Partij: VVD; Periode van: 12-04-1994; Periode tot: 26-01-2004
Naam: M.M.L.A. Hendrikx; Geboortedatum: 17-10-1962; Partij: VVD; Periode van: 13-02-2002; Periode tot: 08-12-2003; Bijzonderheden: opgevolgd door W.A.V. van Halm
Naam: J. Hoekstra; Geboortedatum: 13-03-1937; Partij: CDA; Periode van: 21-06-1993; Periode tot: --
Naam: R.H. Holl; Geboortedatum: 31-12-1942; Partij: D66; Periode van: 14-05-1990; Periode tot: 22-05-1992; Bijzonderheden: opgevolgd door A.J. Fichtinger
Naam: C. Hoogerwerf; Geboortedatum: 20-09-1991; Partij: SGP; Periode van: 11-11-1991; Periode tot: 12-04-1994; Bijzonderheden: niet beschikbaar
Naam: M.A. van den Hoven; Geboortedatum: 05-10-1970; Partij: PvdA; Periode van: 13-02-2002; Periode tot: 31-12-2005; Bijzonderheden: gemeentelijke herindeling
Naam: J.H.J. Huis in ’t Veld; Geboortedatum: 28-08-1943; Partij: D66; Periode van: 14-05-1990; Periode tot: 12-04-1994; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: D.G. van Huissteden-Boom; Geboortedatum: 28-10-1970; Partij: CDA; Periode van: 14-03-2002; Periode tot: 31-12-2005; Bijzonderheden: gemeentelijke herindeling
Naam: G. Koel; Geboortedatum: 24-03-1934; Partij: PvdA; Periode van: 29-09-1997; Periode tot: 23-03-1998; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: J. Kools; Geboortedatum: --; Partij: CDA; Periode van: 00-00-1978; Periode tot: 07-04-1986; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: J.M. Krijger; Geboortedatum: 22-041940; Partij: CDA; Periode van: 26-01-2004; Periode tot: 31-12-2005; Bijzonderheden: gemeentelijke herindeling
Naam: R.J. ter Kuile; Geboortedatum: 23-04-1952; Partij: VVD; Periode van: 08-02-1999; Periode tot: 31-12-2005; Bijzonderheden: gemeentelijke herindeling
Naam: G.H. de Langen; Geboortedatum: 03-12-1945; Partij: VVD; Periode van: 14-03-2002; Periode tot: 31-12-2005; Bijzonderheden: gemeentelijke herindeling
Naam: R.J. Letema; Geboortedatum: 13-10-1959; Partij: VVD; Periode van: 11-11-1996; Periode tot: 31-12-2005; Bijzonderheden: gemeentelijke herindeling
Naam: A.G. van Malenstein; Geboortedatum: 25-08-1953; Partij: PvdA; Periode van: 12-04-1994; Periode tot: 19-03-2003; Bijzonderheden: opgevolgd door H.R. Bergschneider
Naam: C. Marchal; Geboortedatum: 16-06-1958; Partij: SGP; Periode van: 12-04-1994; Periode tot: 11-09-2000; Bijzonderheden: opgevolgd door J. Marchal
Naam: J. Marchal; Geboortedatum: 02-03-1923; Partij: SGP; Periode van: 14-06-1982; Periode tot: 20-09-1991; Bijzonderheden: opgevolgd door C. Hoogerwerf
Naam: J. Marchal; Geboortedatum: 02-03-1923; Partij: SGP; Periode van: 11-12-2000; Periode tot: --
Naam: C.R. Mahieu; Geboortedatum: 05-12-1927; Partij: VVD; Periode van: 29-04-1986; Periode tot: 12-04-1994; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: B. Melsert; Geboortedatum: --; Partij: PvdA; Periode van: 13-03-1989; Periode tot: 30-04-1990; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: B. van der Meulen-Hoogkamp; Geboortedatum: 21-05-1944; Partij: CDA; Periode van: 29-04-1986; Periode tot: 13-03-2002; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: W.M.L.F. Nagelmakers; Geboortedatum: --; Partij: VVD; Periode van: 00-00-1978; Periode tot: 07-04-1986; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: G. van ’t Oever; Geboortedatum: 11-07-1944; Partij: PvdA; Periode van: 14-06-1982; Periode tot: 07-10-1991; Bijzonderheden: opgevolgd door M. Duiker
Naam: G. van ’t Oever; Geboortedatum: 11-07-1944; Partij: PvdA; Periode van: 12-04-1994; Periode tot: 30-09-1997; Bijzonderheden: opgevolgd door G. Koel
Naam: J.J.M. Peters; Geboortedatum: --; Partij: CDA; Periode van: 09-04-1992; Periode tot: --
Naam: J.G.M. Rademakers; Geboortedatum: 21-04-1963; Partij: PvdA; Periode van: 30-06-2003; Periode tot: 08-12-2003; Bijzonderheden: vervanger van M.A. van den Hoven
Naam: M.L. Riemens-Bouma; Geboortedatum: 07-03-1948; Partij: VVD; Periode van: 11-11-1996; Periode tot: 12-10-1998; Bijzonderheden: opgevogld door P.A. van der Velpen
Naam: P.A. van der Velpen; Geboortedatum: 08-05-1956; Partij: VVD; Periode van: 09-11-1998; Periode tot: --
Naam: A.H. Verdonk; Geboortedatum: 24-10-1934; Partij: PvdA; Periode van: 14-06-1982; Periode tot: 12-04-1994; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: D. Vos; Geboortedatum: 01-10-1932; Partij: CDA; Periode van: 14-06-1982; Periode tot: 12-04-1994; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: G.A. Wagenaar; Geboortedatum: 03-09-1919; Partij: VVD; Periode van: 16-01-1984; Periode tot: 07-04-1986; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: O.W. Wagenaar; Geboortedatum: 20-12-1962; Partij: VVD; Periode van: 14-05-1990; Periode tot: 12-04-1994; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: O.W. Wagenaar; Geboortedatum: 20-12-1996; Partij: VVD; Periode van: 10-06-1996; Periode tot: 14-12-1998; Bijzonderheden: opgevolgd door R.J. ter Kuile
Naam: H. Walthaus-Kemming; Geboortedatum: 19-01-1929; Partij: VVD; Periode van: 14-06-1982; Periode tot: 12-04-1994; Bijzonderheden: einde raadsperiode
Naam: P.A. van Wijck; Geboortedatum: --; Partij: CDA; Periode van: 14-06-1982; Periode tot: 23-12-1985; Bijzonderheden: opgevolgd door H. van den Beld
Kenmerken
Datering:
1928-2005
Plaatsnaam:
Maarn, Maarsbergen
Omvang:
93.00
Toegang:
ja
Nadere toegangen:
nee
Openbaarheid:
beperkt
Soort archief:
Archieven van gemeentelijke organen
Herkomst:
Wet
Auteur:
B. de Boer, H. Lievestro, D. Ruiter en K. Wildenbeest
Rechtsvoorgangers:
Gemeentebestuur Maarn / Gemeentebestuur Utrechtse Heuvelrug
Citeerinstructie:
Bij het citeren in annotatie en verantwoording dient het archief tenminste eenmaal volledig en zonder afkortingen te worden vermeld.Daarna kan worden volstaan met verkorte aanhaling.
VOLLEDIG:
RHC Zuidoost Utrecht, Wijk bij Duurstede. Toegang 264 Gemeentebestuur Maarn 1928-2005
VERKORT:
NL-WbdRHCZOU. 264
Categorie:
 
 
 
MAIS-(M)DWS is een product van DE REE archiefsystemen BV
meer informatie over MAIS-(M)DWS