Uw zoekacties: Stichting voor Verzorging van Bejaarden, het Feithenhof, Elb...
x1008 Stichting voor Verzorging van Bejaarden, het Feithenhof, Elburg 1740-1945. ( Streekarchivariaat Noordwest-Veluwe )
Uitleg bij archieftoegang

Een archieftoegang geeft uitgebreide informatie over een bepaald archief.

Een archieftoegang bestaat over het algemeen uit de navolgende onderdelen:

• Kenmerken van het archief
• Inleiding op het archief
• Inventaris of plaatsingslijst
• Eventueel bijlagen

De kenmerken van het archief zijn o.m. de omvang, vindplaats, beschikbaarheid, openbaarheid en andere.

De inleiding op het archief bevat interessante informatie over de geschiedenis van het archief, achtergronden van de archiefvormer en kan ook aanwijzingen voor het gebruik bevatten.

De inventaris of plaatsingslijst is een hiërarchisch opgebouwd overzicht van beschreven archiefstukken. De beschrijvingen zijn formeel en globaal. Het lezen en begrijpen van een inventaris behoeft enige oefening en ervaring.

Bij het zoeken in de inventaris wordt de hiërarchie gevolgd. De rubrieken in de inventaris maken deel uit van de beschrijving op een lager niveau. Komt de zoekterm in een hoger niveau voor, dan voldoen onderliggende niveaus ook aan de zoekvraag.

1008 Stichting voor Verzorging van Bejaarden, het Feithenhof, Elburg 1740-1945. ( Streekarchivariaat Noordwest-Veluwe )
Zoek in deze inventaris
>
Zoektermen
Zoektips!

Wildcards kunnen het zoeken vergemakkelijken:

  • Een ? (vraagteken) vervangt een letter
  • Een * (sterretje) vervangt een aantal letters
  • Door een $ (dollarteken) voor een zoekterm te zetten, zoekt u naar woorden die op elkaar lijken.

Meer zoektips vindt u hier.

 
 
Inleiding
1. Korte geschiedenis van de Stichting het "Feithenhof" te Elburg
2. Geschiedenis van het archief
3. Verantwoording van de inventarisatie
Inventaris
1. Stukken van algemene aard
2. Stukken betreffende bijzondere onderwerpen
2.1. Financiën
2.1.2. Nota's-Kwitanties
2.1.3. Kasboeken
2.1.4. Capittelboeken
2.1.5. Maandstaten
2.1.6. Hulpmaandstaten
2.1.8. Jacht- en Pachtcontracten
2.1.8.1. Jachtcontracten
2.1.8.2. Pachtcontracten
577 Pachtcontracten.
Eibert Stevenz Bovenwindmolen Oldebroek 1687
Jurien van Mekeren landerijen Stadsvrijheid Hattem 1743
Gerrit Jansz. Mulder land buiten de Goorpoort Elburg 1745
Dries Henderksen zaailand Stadsvrijheid Elburg 1747
Gerrit Eijmbertsen erfje wei-hooi-zaailand Doornspijk 1747
Div. pachters w.o. Arend De Zuiver Grafter Tienden 1747
Jacobsen, Hendrik Jacobsen Aert Claassen e.a. De Noorder Grafter Tienden 1747
Aart Berends erfje wei-hooi-zaailand Doornspijk 1755
Jan Gerrits 8 morgen land Broekdijk Oldebroek 1757
Slijmen Balck land aan de Westhoogte Elburg 1760
Evert Beertsen zaailand Oldebroek 1762
Willem Henderiksen 2 morgen land Oene 1763
Wolter Aeldertsen 9 greesen weiland Stoopschaar Putten 1763
Willem Henderiksen 2 morgen zaailand Oene 1763
Kornelis P. Coops erf met onderhorige landerijen Noordeinde 1764
Derk Witteveen 2 kampen weiland Oene 1765
Peter Koenraads Veelhorster molen aan de beeke Nunspeet 1965
Aart Wayenberg zaailand bij het Gerigte Elburg 1768
Willem Priester bouwland "Klein Hoppen" Elburg 1768
Teunis Gerritsen land in het Rigterambt Oldebroek 1768
Gerrit Jansen erf met landerijen Epe 1769
Peter Dirriksen erf Epe buurtschap Dijkhuizen 1770
Brand Jansen weiland "Benkeler Enk" op de Ensbeek Doornspijk 1770
Corn. Teunisse Voerman bouwland Groote en Kleyne Hoppen Vrijheid Elburg aan de weg van het Gerigte 1773
Dries Hendriksen 3 mudden zaailand Vrijheid Elburg bij het Gerigte 1774
Jans van de Esschert den Jongen erf met bouw- en weiland in Ampt Epe buurtschap Dijkhuysen 1776
Willem Aaltzen erf te Schaveren Epe 1779
Theunis Vos kamp bouwland in het schependom van Elburg bij het Oude Kerkhof 1781
Theunis Gerritsen 8 morgen land in het Rigter Ampt Oldebroek 1781
Theunis Vos kamp bouwland aan de weg schietende na de Enkmolen 1781
Derk Peters erf met zaai- en weiland Ampt Epel 1782. 1 doos
Hendrik Roelofs Bosman erf met landerijen Ampt Epe buurtschap Dijkhuysen 1782
Gerrit Franksen erf met landerijen Ampt Oldebroek 1783
Gerrit Jansen erf met landerijen Emster Enk Epe 1783
Jannes Jans erve en goed Epe buurtschap Schaverden met het Muiskampje 1783
Harmen Driessen 2 akkers bouwland op het erf de Steen Kamer te Oosterwolde 1784
Willem de Wijes 5 schepel zaailand Steene Kamer Oosterwolde 1784
Jan Lamberssen erfje en goed boven het Oldebroek 1784
Tijmen Evers van Putten erf met zaai- en weiland Epe buurtschap Dijkhuysen 1785
Willem Hendriksen 2 morgen zaailand te Oene 1789
Harmen Driessen 2 st. bouwland op het erve Steenen Kamer in Oosterwolde 1790
Hendrik Jacobs Vosselman erf met zaai- en weiland Epe buurtschap Dijkhuysen 1790
Dirk Witteveen 2 morgen hooi- en weiland Ampt Oene 1791
Wed. Gerrit Franken en Fennigje Dirks erf en goed in het Rigterampt Oldebroek 1791
Wed. Peter Coenraads De Veelhorster Molen te Nunspeet 1792
Willem Stevens erf en goed met bouw- en weiland den Bruyen Enk Nunspeet 1796
Abraham Eijmes erf en goed in Buurtschap Dijkhuysen Epe 1796
Jan Stelten 3 schepel land op de Steenen Kamer Oosterwolde 1796
Egbert Dirkzen 8 morgen land in 't Rigter Ampt Oldebroek 1979.
578 Hermen Harms 2 stukken bouwland Steenen Kamer Oosterwolde 1799
Hermen Harms erf en goed Ampt Doornspijk Carspel Oosterwolde 1799
Cornelis Bruines erf met bouw- en weiland "De Bruine Enk" te Nunspeet 1800
Beert Alberts erf en goed Ampt Doonspijk Buurtschap Ensbeeke en 2 zessen "Ommerenskampen" aan de Kerkdijk 1801
Jacob Brantsen erf met land te Ampt Doornspijk aan de Ensbeeke "De Beuklaren Enk" en 2 mudde bouwland 1801
Jacob Brantsen erf met land te Ampt Doornspijk aan de Ensbeeke "De Beuklaren Enk" en 2 mudde bouwland 1801
Jan van Stelten 5 schepel zaailand op 't Erve Steenen Kamer Oosterwolde 1801
Evert Harms Overbos het agtste part van zevenvierendeel morgen hooy of weiland in de Boelenkamp onder Carspel Oen in 't Oenderagterbroek te Epe 1801
Abram Eimers erve en goed met alle landerijen Ampt Epe buurtschap Dijkhuysen 1802
Jan Rijksen erve en goed in het regerampt Oldebroek 1804
Hendrik Tijmens erve en goed Ampt Epe buurtschap Dijkhuysen 1804
Rik Beertsen erf en goed met landerijen in het Rigter Ampt Oldebroek oostwaarts boven het Dorp 1906
Jan van Stelten erf en goed bij de Kerk Oosterwolde "Ebben Erve" en 9 schepel zaailand van de Steenen Kamer Oosterwolde 1808
Lambert Nagelholt erf en goed in 't Schoutampt Oldebroek en 6 schepels gezaai a.d. Bovenweg 1809
Hendrik Alberts erf en goed in 't Noordermerk Oosterwolde 1809
Janwillems erf te Epe Karspel Oene 1821
Gerritjen Eijbers Nijeboer erf en goed met bouw- en weilanden in 't Schoutampt van Nunspeet "De Bruinen Enk" 1821
Harmen Harms Juffer erf en goed in 't Schoutampt Doornspijk Carspel Oosterwolde 1821
Jan Plender erf en goed in 't Noordermerk van Oosterwolde 1821
Albertje Gerrits erf en goed Ampt Doornspijk buurt- Ensbeeke 1821
Beert Willemsz agter de Moole 6 schepel zaailand Schouampt Doornspijk Carspel Oosterwolde a/d zandweg achter de Moole 1821.
Egbert Dirks 1 morgen land a/d Broekdijk oostwaarts Schoutampt Oldebroek 1821
Klaas Smit 6 schepel zaailand Schoutampt Doornspijk Carspel Oosterwolde aan de zandweg agter de Moole 1821
Jan van Dijk erf en goed "Ebben Erve" Oosterwolde Steenen Kamer en 9 schepel zaailand 1821
Jacob Brandsz Doorneweerd erf en goed aan Beukelaren Enk Schoutampt Doornspijk op de Ensbeke 1821
Jan Willems 2 morgen zaailand Carspel Oene Schoutampt Epe 1821
Egbert Dirksz 8 morgen land Ampt Oldebroek a/d Broekdijk Oostwaarts 1826
Hendrik Tijmensz. van Putten erf en goed met bouw- en weiland Epe buurtschap Dijkhuysen 1826
Beert Hendriks Fikse erf en goed Ampt Oldebroek a/d Bovenstreek 1826
Geerlig Bomhof erf en goed met bouw- en weilanden Ampt Epe buurtschap Emsterenk 1826
Gerrit Elbertsz. van Dracht erf en goed met bouw- en weilanden Ampt Epe buurtschap Dijkhuysen 1826
Jan van Dijk erf en goed anpt Doornspijk Cerspel Oosterwolde b/d kerk 1826
Hendrik van de Braak erf en goed de "Bruinen Enk" Ampt Nunspeet 1826
Willem Rijksz. van de Brink erf en goed Ampt Oldebroek a/d Bovenstreek westwaarts 1826
Heyman Heymans erf en goed Ampt Doornspijk Kerspel Oosterwolde op de Streek 1826
Beert Willemsz. 6 schepel zaailand Oldebroek a/d zandweg agter de Moole 1826
Albertje van Loo erf en goed Ampt Doornspijk buurtschap Ensbeeke 1826
Trijntje Aarts erf en goed Ampt Oldebroek a/d Bovenstreek en 6 schepel zaailand 1827
Aalt Klaaszoon Smid 6 schepel zaailand Ampt Oldebroek agter de Moole 1827
Petrus Vos, Willen Vos en Jan Vos kamp bouwland bij het Gerigte i/d Vrijheid van Elburg schietende naar de Enkmolen 1827
Arend van de Venis erf en goed i/h Noordermerk Oosterwolde 1831
Frank van de Brink erf en goed Ampt Oldebroek a/d Bovenstreek westwaarts 1831
Jacob van de Vegte erf en goed "Ebben Erve" Ampt Doornspijk Kerspel Oosterwolde en 9 schepel bouwland op de Streek in Oosterwolde 1832
Christiaan Hofmeyer erf en goed met bouw- en weiland in Ampt Epe buurtschap Schaverdam 1832
Albertje Gerrits v. Loo erf en goed Ampt Doornspijk buurtschap Eusbeke 1832
Jannis Bosch erf en goed de "Suikerbrink" Ampt Vaassen 1832
Gerrit Jansz. Spronk hof en goed Ampt Oldebroek in de Spronk 1832
Brand Jacobsz. Doornwaard erf en goed Ampt Doornspijk buurtschap Eusbeke 1832
Hendrik Nagelhout erf en goed a/d Bovenstreek oostwaarts v/h dorp Oldebroek 1832
Heimen agter de Moole 6 schepel zaailand te Oldebroek bij de zandweg en de molen 1833
Jan Rijksz. v.d. Brink erf en goed aan de Bovenstreek oostwaarts v/h dorp Oldebroek 1833
H. Kroese en H.T. Hoope 6 schepel bouwland als hofland zonder recht van nazaaiing kanton Elburg b/d stad a.d. waardhoogte [oude kerkhof] 1836
Heimerik Koldenhof uitgestrektheid gronds bouw- en weiland in Kerspel Oene gem. Epe 1837
Heimen agter de Moole 4 schepel zaailand te Oldebroek nabij de zandweg en molen 1838
Geerlig Bomhof erf en goed Ampt Epe buurtschap Emsterenk 1838
Jannis Bosch erf en goed Ampt Vaassen "De Suikerbrink" 1838
Heymen Heymens erf en goed en bouwland agter het huis Ampt Doornspijk kerspel Oosterwolde 1838
Frank v.d. Brink erf en goed a/d Bovenstreek westwaarts te Oldebroek 1838
Eijmbert Kamphuis erf en goed met bouw- en weilanden Ampt Epe buurtschap Dijkhuysen 1838
Albertje Gerritsz. v. Loo erf en goed in Ampt Doornspijk buurtschap Eusbeke 1838
Geertje Alberts erf en goed aan de Bovenstreek oostwaarts v/h dorp Oldebroek 1838
Heymen Heymens erf en goed b/d Steenen Kamer kerspel Oosterwolde en bouw- en bosland agter het huis 1838.
1 doos
579 Beert Hendriks Fikse erf en goed Ampt Oldebroek a/d Bovenstreek, oostwaarts 1841
Evert van de Werfhorst Feithenhofs erfje en zaai- en bouwland aan de Bovenheigraaf te Oldebroek 1843
Gerrit Elberts v. Dracht erf en goed te Epe buurtschap Dijkhuysen 1844
Lambert Bosch erf en goed Ampt Vaassen "De Suikerbrink" 1844
Lambert van Eek erf en goed Ampt Vaassen "De Suikerbrink" 1845
Lambert Flier gedeelte v/h erf en land "Ebben Erve" nabij de kerk te Oosterwolde 1845
Arend v.d. Venis Noorder Feithenhofs erf Noordeinde 1845
Hannis Franken erf en goed "De Bruinen Enk" Nunspeet 1845
Geerlig Bomhof erf en goed te Epe buurtschap Emster Enk 1845
Jacobus Kamphuis erf en goed te Epe buurtschap Dijkhuysen 1845
Eibert van Dracht erf en goed te Epe buurtschap Dijkhuysen 1846
Beert Fikse Tijmensz. Noorder Feithenhofs erf onder het Noordermerk Oosterwolde 1846
Heimen Heimensz. 1 stuk bouwland i/h Eektermenk te Oosterwolde 2 bunder 1846
Lambert Johannes Duys stuk grasland "Schapenland" nabij de Straatweg gem. Oldebroek 1846
Frank Berghuis 6 schepel zaailand te Ampt Oldebroek nabij de Molen 1847
Hendrik v.d. Noort 3 schepel zaailand te Oosterwolde nabij "Morren" 1847
Eimert Smit 6 schepel zaailand nabij de molen aan de zandweg te Oosterwolde 1847
Harmen Docter 2 Feithenhovens in de Breede Gang te Elburg 1847
Jan v.d. Bosch 6 schepel bouwland "De Hoppenhof" in de Vrijheid van Elburg bij het gerigte 1847
Hendrik Roerink grond "De Koemhagen" a/d Mheneweg nabij de molen a/d zandweg 1847
Jan Tijmensz. v. Putten erf en goed Ampt Epe buurtschap Schaverden 1847
Harmen Kroeze en Willem v.d. Wetering 4 schepel bouwland op het oude Kerkhof 1848
Gebr. v.d. Brink schapen, erf en goed in Oldebroek 1848
Albert v. Loo erf en goed in Doornspijk 1848
Aart Visser erf en goed in Epe 1848
Hendrik Nagelhout erf en goed in Oldebroek 1848.
1008 Stichting voor Verzorging van Bejaarden, het Feithenhof, Elburg 1740-1945.
Inventaris
2. Stukken betreffende bijzondere onderwerpen
2.1. Financiën
2.1.8. Jacht- en Pachtcontracten
2.1.8.2. Pachtcontracten
579 Beert Hendriks Fikse erf en goed Ampt Oldebroek a/d Bovenstreek, oostwaarts 1841
Evert van de Werfhorst Feithenhofs erfje en zaai- en bouwland aan de Bovenheigraaf te Oldebroek 1843
Gerrit Elberts v. Dracht erf en goed te Epe buurtschap Dijkhuysen 1844
Lambert Bosch erf en goed Ampt Vaassen "De Suikerbrink" 1844
Lambert van Eek erf en goed Ampt Vaassen "De Suikerbrink" 1845
Lambert Flier gedeelte v/h erf en land "Ebben Erve" nabij de kerk te Oosterwolde 1845
Arend v.d. Venis Noorder Feithenhofs erf Noordeinde 1845
Hannis Franken erf en goed "De Bruinen Enk" Nunspeet 1845
Geerlig Bomhof erf en goed te Epe buurtschap Emster Enk 1845
Jacobus Kamphuis erf en goed te Epe buurtschap Dijkhuysen 1845
Eibert van Dracht erf en goed te Epe buurtschap Dijkhuysen 1846
Beert Fikse Tijmensz. Noorder Feithenhofs erf onder het Noordermerk Oosterwolde 1846
Heimen Heimensz. 1 stuk bouwland i/h Eektermenk te Oosterwolde 2 bunder 1846
Lambert Johannes Duys stuk grasland "Schapenland" nabij de Straatweg gem. Oldebroek 1846
Frank Berghuis 6 schepel zaailand te Ampt Oldebroek nabij de Molen 1847
Hendrik v.d. Noort 3 schepel zaailand te Oosterwolde nabij "Morren" 1847
Eimert Smit 6 schepel zaailand nabij de molen aan de zandweg te Oosterwolde 1847
Harmen Docter 2 Feithenhovens in de Breede Gang te Elburg 1847
Jan v.d. Bosch 6 schepel bouwland "De Hoppenhof" in de Vrijheid van Elburg bij het gerigte 1847
Hendrik Roerink grond "De Koemhagen" a/d Mheneweg nabij de molen a/d zandweg 1847
Jan Tijmensz. v. Putten erf en goed Ampt Epe buurtschap Schaverden 1847
Harmen Kroeze en Willem v.d. Wetering 4 schepel bouwland op het oude Kerkhof 1848
Gebr. v.d. Brink schapen, erf en goed in Oldebroek 1848
Albert v. Loo erf en goed in Doornspijk 1848
Aart Visser erf en goed in Epe 1848
Hendrik Nagelhout erf en goed in Oldebroek 1848.
Brand Doornwaard erf en goed aan de Eusdijk Doornspijk 1848
Heimen Koerts erf en goed in Oosterwolde 1848
Fennigje Spronk schapen, erf en goed Oldebroek 1848
Jan 't Hope 6 schepel bouwland in de Stoopschaar te Elburg 1848
Hannes Franken erf en goed "De Bruine Enk" Nunspeet 1850
Gerrit van 't Hul erfje en goed a/d Bovenstreek Oldebroek 1850
Jacobus Kamphuis erf en goed gem. Epe buurtschap Dijkhuysen 1850
Elbert v. Dragt erf en goed gem Epe buurtschap Dijkhuysen 1850
Geerlig Bomhof erf en goed gem. Epe buurtschap Emsterenk 1850
Jan Willem Blaauw erf en goed a/d Bovenstreek Oldebroek 1851
Frank v.d. Kerk Noorder Feithenhofserf en 4 grezen weiland in Oosterwolde/Noordeinde 1851
Lambert Flier het "Ebbenerf" te Oosterwolde 1851
Moert Heimens erf en goed in Oosterwolde 1851
Arend Hulsman 5 schepel bouwland "De Kleine Dennebosch" Epe 1852
Lammert Top kamp bouwland bij het gerigte schietende naar de Enkmolen 1853
Hendrik v.d. Noord 3 schepel bouwland "Op de Streek" Oosterwolde 1853
Beert Fikse 5 kampen hooiland een deel v/h Feithenhofserf te Oosterwolde 1853
Eimert Smit 6 schepel land in Oldebroek nabij de Moole van de Zandweg 1853
Frank Berghuis 6 schepel bouwland nabij de Moole a/d Zandweg 1853
Frank Leusink 4 grens weideland in het Goor ELburg 1853
H. Fikse opzegging pacht boerderij en land aan de Mheneweg 1853
Hendrik Hoeve 1? gres Goorweide te Elburg 1853
Aart van 't Triest 3 grezen weide in het Goor Elburg 1853
Albert van Loo erf en goed met weiland Doornspijk 1854
Jan Stange erf en goed in Oldebroek 1854
Kornelis Blauw perceel grond aan de Straatweg Oldebroek 1855
Dirkje Rens wed. v. Jan van de Brake erf, tuin, en bouwland Elburg nabij de Koormolen "De Hoop" 1855
Evert van de Streek 4 stukken land in Doornspijk bij de Eusbeke 1856
Jan Willem Blauw erf en goed aan de Bovenstreek Oldebroek 1856
Reijer Sneller stuk land in Oldebroek in de Schutten 1857
Hendrik Kanis erf en goed op de Streek bij de Zandweg 1858
Albert van Loo erf en goed Doornspijk 1860
Johannis Overbosch erf en goed "De Bijsterbosch" Epe 1861
Jan Dirkscher 2 kampen grasland "De Mulderskamp" en "De Pluizenkamp" te Oene 1862
Hendrikje Westerink enige grond met gebouwen op de Veelhorst aan de Molenvliet kerspel Nunspeet 1860
Frank van de Kerk erf het "Noordererf" te Oosterwolde 1862
Lammert Nagelhout gedeelte der "Schutten" Oldebroek 1862
Elbert van Dragt erf en goed buurtschap Dijkhuysen Epe en stuk veldgrond nabij de Dellen 1862
580 Margje van de Put erf en goed op de Streek 1864
Grietje Prins erf en goed in gemeente Oldebroek 1865
Jan Tijmens van Putten erf en goed Epe buurtschap Schaveren 1865
Rijk van de Brink erf en goed in Oldebroek 1865
Evert van de Kamp Tiend vrij erf en goed in Oldebroek 1866
Evert van de Brink erf en goed in Oldebroek 1866
Koert Heimans Tiend vrij erf en goed in Oldebroek 1866
Gerrit van de Brink erf en goed in Doornspijk 1866
Rijk Spronk erf en goed ten Oosten van Oldebroek 1866
Aartje Stegeman erf en goed in Epe buurtschap Dijkhuysen 1866
Elbert van Dragt erf en goed in Epe buurtschap Dijkhuysen 1867
Hendrik Wolf erf en goed "De Bijsterbos" in gemeente Epe 1867
Albert van Loo boerenerf met bijbehoren in de gemeente Elburg en Doornspijk 1867
Frank van de Kerk erf "Het Noordererf" te Oosterwolde gemeente Doornspijk 1867
Lammert Flier "Het Ebbenerf" te Oosterwolde gemeente Doornspijk 1868
Barend Jan Abraham Pronck te Amsterdam, een streek grond in de gemeente Oldebroek, gen. "De Cingel in de Schutten" 1868
Hannes Franken erf "De Bruinen Enk" te Nunspeet en Doornspijk aan de Eusdijk 1868
Peter Schuurman 6 kampen grasland "De Mulders- en Sluizenkampen in gemeente Oene 1868
Lubbert Pruim erfje gelegen op de Streek te Oosterwolde 1868
Albert van Loo erf en goed in gemeente Doornspijk aan de Eusdijk 1868
Jacobus Kamphuis erf en goed in gemeente Epe buurtschap Dijkhuyzen en veldgrond nabj de Delle 1868
Gebroeders Bomhof erf en goed in buurtschap Emst gemeente Epe 1868
Gerrit Stouwdam land gelegen in gemeente Oldebroek Oostwaarts van het Dorp van de Zuiderzeestraatweg West tot de Waterheigraaf 1869
Evert van de Kamp tiend vrij erf en goed in de gemeente Oldebroek 1870
Evert van de Werfhorst erf en goed gemeente Oldebroek 1870
Albert van de Brink Tiend vrij erf en goed o.d. Streek 1870
Rijk van de Brink Tiend erf gemeente Oldebroek 1871.
Willem Stouwdam akker bouwland bij de Mole te Oosterwolde 1871
Eimert Smit stuk bouwland bij de Mole aan de Zandweg 1871
Gebroeders Bomhof erf en goed in buurtschap Ems te Epe 1872
Evert van de Streek stuk grond gelegen aan de Eusdijk Doornspijk 1872
Koert Heijmans Tiend vrij erf en het regt om jaarlijks de Smalle Tiend uit den Noordergrachten en uit de Zuider- of Strekertienden te mogen innen, te Oosterwolde 1872
Hendrik van de Beek erf en goed gelegen in de gemeente Epe gen. "De Bijsterbosch" 1873
Peter Schuurman twee kampen grasland gemeente Epe "De Mulders- en de Muizenkamp" 1873
J. Reurink stuk land "De Koemhagen" aan de Eekterbeek achter de Mole in Oosterwolde 1873
580 Mientjen Fransman stuk land gelegen in de Schutten aa de Mheneweg gemeente Oldebroek 1873
Elbert van Dragt erf en goed in het buurtschap Dijkhuysen gemeente Epe en Veldgrond nabij de Delle Benevens 4 schepel bouwland uit de boedel van de Cannenberg
Aaltje van de Hul Noordererf gelegen te Oosterwolde 1873
Dirk Immeker stuk land in de Schulten aan de Meneweg te Oldebroek 1873
Gosen van de Berg stuk land "De Koenhagen" aan de Eekterbeek achter de Mole in Oosterwolde 1873
Gerrit van de Brink erf in gemeente Doornspijk aan de Eusdijk en weiland en hooilanden aan de Kerkdijk Oosterwolde 1874
Rijkjen Kostens huis, schuur, bouw- en hofgrond 1874
Gerrit van Loo een derde gedeelte van het Kleine Erf Oldebroek 1874
Aartjen Stegeman erf en goed gemeente Epe buurtschap Dijkhuizen 1874
Bernardus Johannes Companje Mr. Smit een derde gedeelte van het Kleine Erf Oldebroek 1874
Lubbert Pruim Tiend vrij Erfje op de Streek Oosterwolde 1874
Gerrit Stouwdam stuk weiland en bouwland 6 bunder en 54 roeden gemeente Oldebroek 1874
Elbertus Docter stuk bouwland "De Hoppenhof" Elburg 1874
Jacobus Kamphuis erf en goed gemeente Epe buurtschap Dijkhuizen 1874
Betje Zwaan erf "De Bruinen Enk" te Nunspeet 1874
Lammert Flier erf te Oosterwolde "Het Ebbenerf" 1875
Evert van de Kamp Tiend vrij erf en goed Oldebroek 1876
Dries Hoeve erf en goed "Driesbergen" Oldebroek 1876
Evert van de Brink Tiend vrij erf en goed aan de Boverstreek Oldebroek 1876
Jacobje van de Brink erf en goed Oldebroek 1876
Aartjen Krijgsman erf en goed gemeente Epe buurtschap Schaveren 1876
Hendrik van Eek erf en goed gemeente Epe "De Bijsterbosch" 1876
Albert van de Brink Tiend vrij erf op de Streek Oosterwolde 1876]
Eibert Pap stuk bouwland op de Zoom "Het Lange Muddegien" 1877
Willem Stouwdam akker bouwland bij de Mole aan de Landweg 1877
Beert Fikse akkerbouwland bij de Korenmolen bij de Zandweg 1877.
Driesje van Loo Tiend vrij erf gemeente Oldebroek aan de Bovenstreek 1877
Aartjen Krijgsman erf en goed gemeente Epe buurtschap Schaveren 1877
Aartjen Stegeman erf en goed gemeente Epe buurtschap Dijkhuizen 1878
Evert Rijks van de Brink Tiend vrij erf gemeente Oldebroek aan de Bovenstreek 1878
Peter Juffer drie schepel op de Zoom te Nunspeet 1878
Evert van de Streek stuk grond aan de Eusdijk gemeente Doornspijk 1878
Koert Heymans erf met losse landerijen op de Streek te Oosterwolde gemeente Doornspijk 1878
Jan van Boven Tiend vrij erf aan de Bovenstreek in de gemeente Oldebroek (Mullingen) 1878
581 Rijk Spronk erf en goed aan de Bovenstreek Oldebroek 1878
Willem van den Brink Tiend vrij erf op de Streek Oosterwolde 1882
Gerrigje Bakker 6 bunder hooi en bouwland gemeente Oldebroek 1882
Jacobus Kamphuis erf en goed gemeente Epe buurtschap Dijkhuizen 1882
Elbert van Dragt erf en goed gemeente Epe buurtschap Dijkhuizen 1882
Cornelis van de Streek Tiend vrij erf en goed in Oldebroek aan de Bovenstreek 1882
Tijmen Boonestroo erf en goed in gemeente Doornspijk aan de Oostdijk 1882
Rijk van de Werfhorst erf en goed gemeente Oldebroek 1882
Peter Schuurman 2 kampen hooi- en weiland "De Mulders en Muizekamp" gemeente Oene 1882
Jan Reurink stuk land "De Koemhagen" Oldebroek 1883
Willem Spronk stuk land aan de Mheneweg 1883
Driesje van Loo Tiend vrij erf a.d. Bovenstreek Oldebroek 1883
Hendrik van Eek erf en goed "De Bijsterbosch" gemeente Epe en een stuk hooiland "De Hoeve" en een stuk hooiland gemeente Veessen 1883
Rijk Spronk erf en goed aan de Bovenstreek tot aan de Waterheigraaf Oldebroek 1884
Willem Flier hooiland gemeente Oosterwolde 1884
Jannes Regterschot erf en goed buurtschap Staveren Epe 1884
Mientjen Fransman stuk land in de Schutten aan de Mheneweg OLdebroek 1884
Riek van de Werfhorst en zusters erf in Oldebroek 1884
Koert Hijmans erf met losse landerijen op de Streek gem. Oosterwolde 1884
Jan Visser erf en goed buurtschap Dijkhuizen gemeente Epe 1884
Gerrit Jan Nagelhout erf en goed gemeente Oldebroek 1885
Albert van de Brink Tiend vrij erf op de Streek Oosterwolde 1885
Albertje Veldkamp erf en goed gemeente Doornspijk 1885
Dirk Immeker stuk land in de Schutten gemeente Oldebroek 1885
Gerrit Huisman en Gerrit de Bruin stuk bouwland met 2 stukjes hakhout aan de Grindweg bij de Steenkamp Vaassen 1886
Frank v.d. Kerk erf en bouwland in de Schutten aan de Mheneweg gemeente Oldebroek 1886.
Kornelis Streek Tiend vrij erf en goed aan de Bovenstreek gemeente Oldebroek 1886
Gerrit v. Dragt erf en goed gemeente Epe 1886
Mannes Johannes v. Dragt erf en goed gemeente Epe 1886
Jan Willem Spijkerboer erf te Oosterwolde gemeente Doornspijk en een akker tiendvrij bouwland aan de Winterdijk 1886
Eibert Jan Kamphuis erf en goed te Epe 1886
Willem van de Brink stuk bouwland met het recht der Tiend bij de Molen aan de Zandweg 1886
Gerrit van Loo een derde gedeelte van het erf gemeente Oldebroiek "Het Kleine Erf" 1886
Aaltje van 't Hul een derde gedeelte van het erf gemeente Oldebroek "Het Kleine Erf" 1886
B.J. Compagne een derde gedeelte van het erf gemeente Oldebroek "Het Kleine Erf" 1886
Dirk Jan Bomhof erf en goed op de Emsterenk Epe 1886
Peter Schuurman twee kampen hooi- en weiland te Oene gemeente Epe 1886
Hendrik Spronk erf te Oosterwolde "Het Ellen Erf" en een akkertje tiendvrij bouwland op de Streek nabij het huis van Willem v.d Brink 1886
Johanna Hendrika Blauw erf met bouw- en weilanden gemeente Oldebroek 1886
Bernardus Johannes Companjen een derde van het erf "Het Kleine Erf" gemeente Oldebroek 1886
Aaltje van 't Hul een derde van het erf "Het Kleine Erf" gemeente Oldebroek 1886
Gerrit van Loo een derde van het erf "Het Kleine Erf" gemeente Oldebroek 1886
Betje de Zwaan erf en goed "Den Bruine Enk" Nunspeet 1887
Willem v.d. Brink Tiend vrij erf op de Streek Oosterwolde 1887
Reier Morren erf en goed aan de Bovenstreek gemeente Oldebroek 1887
Lammer Rechterschot erf en goed gemeente Epe "De Bijsterbosch" en een stuk hooiland "De Hoeve" en een stuk weiland gemeente Veessen 1887
Gerrigje Bakker stuk wei- en bouwland vanaf Zuiderzeeschen Straatweg tot aan de Oosterheigraaf Oldebroek 1887
Hendrik Jacob Aperloo [veldwachter te Oosterwolde]
Hendrik Jonker Albertuszoon [metselaar te Oosterwolde]
Beerd Heymans [schilder te Oosterwolde]
Willem v.d. Weg hebben het recht van erfpacht op den grond aan de Zandweg te Oosterwolde 1888
Jan v. Boven Tiend vrij erf en goed aan de Bovenstreek gemeente OLdebroek 1888
Hendrik v.d. Put Tiend vrij erf op de Streek te Oosterwolde 1888
Bertus Boonenberg een derde van het "Kleine Erf" gemeente Oldebroek 1888
582 Albertje Veldkamp en Beert Veldkamp erf en goed buurtschap Oostbeek gemeente Doornspijk 1888
Beert Rozeboom erf en goed aan de Oostdijk gemeente Doornspijk 1888
Kornelis Doornewaard Tiend vrij erf aan de Bovenstreek Oldebroek 1888
Evert Jan v.d. Put erf met landerijen op de Streek te Oosterwolde 1888
Driesje v. Loo Tiend vrij erf aan de Bovenstreek Oldebroek 1888
Geerlof Meester 17 aren 50 centiaren bouwland voor de tijd van 50 jaren nabij Oldebroek 1889
Lammert Brummelkamp erf en goed te Vaassen gemeente Epe 1890
Jannes Regterschot erf en goed in buurtschap Staveren gemeente Epe 1890
Lammert Brummelkamp erf en goed in Vaassen gemeente Epe 1890?
Jan Visser erf en goed in buurtschap Dijkhuizen gemeente Epe 1891
Christiaan Spijkerboer en Aart Labots stuk weiland aan de Mheneweg in de Schutten gemeente Oldebroek 1891
Gerrit Jan Nagelhout erf en goed te Oldebroek 1891
Hendrik Nijhof stuk weiland in buurtschap Dijkhuizen gemeente Epe 1891
Eibert v.d. Bosch erf en land in de Schutten aan de Mheneweg gemeente Oldebroek 1891
Hendrik Spijkerboer erf te Oosterwolde en een tiend vrij bouwland aan de Winterdijk 1891
Hendrik Spronk erf "Het Ebbenerf" en een tiend vrij bouwland op de Streek gemeente Doornspijk 1892
Lammert Regterschot erf en goed gemeente Epe 1892
Mannes Joh. v. Dragt erf en goed gemeente Epe 1892
Kornelis v.d. Streek Tiend vrij erf aan de Bovenstreek gemeente Oldebroek 1892
Erven Evert v.d. Brink erf en goed gemeente Oldebroek 1892
Eimbert Jan Kamphuis erf en goed gemeente Epe 1892
Kerk der N.H. Gemeente te Elburg stukje tuingrond aan de Bloemstraat voor de bouw van een Cathechesatie lokaal 1893
Frank Wolf een klein erfje boven het dorp Oldebroek 1893
Willem v.d. Brink stuk bouwland met het recht der tiend bij de molen aan de Zandweg 1893.
B.J. Companjen een derde van het "Kleine Erf" te Oldebroek andere huurders Aaltje van 't Hul en Gerrit van Loo 1893
Wed. Jan v. Loo een derde van het "Kleine Erf" te Oldebroek andere huurders Beert Boonenberg en B.J. Companjen
Hermen Morren erf en goed aan de Bovenstreek tot aan de Waterheigraaf te Oldebroek 1893
Willem Spronk stuk land "De Koemhagen" aande Eekterbeek achter de molen aan de Zandweg Oldebroek 1893
Gerrigje Bakker wei- en bouwland 6 hect. en 54 are te Oldebroek 1893
Dirk Jan Bomhof erf en goed te Emst gemeente Epe 1893
Jan van de Hooren en Gerrit Huiskamp grasland in de Sluiter gemeente Epe 1893
Beert, Metje en Jannetje Franken erf en goed in gemeente Nunspeet en Doornspijk 1893
Willem van de Brink Tiend vrij erf op de Streek in Oosterwolde 1893
Lambertus Bomhof 2 kampen hooi- en weiland te Oene "De Mulders- en Sluizekamp" 1893
Jan Reurink land "De Kuimhagen" bij de molen aan de Zandweg 1893
Dirk Immeker land in de Schutten bij de Waterheigraaf te Oldebroek 1894
Hendrik Spronk erf te Oosterwolde gemeente Doornspijk "Het Ebbenerf" en een akker tiend vrij bouwland op de Streek te Oosterwolde 1894
Cornelis Doornwaard Tiend vrij erf met bouw- en weiland aan de Bovenstreek te Oldebroek 1894
Hendrik van de Put Tiend vrij erf op de Streek te Oosterwolde 1894
Willem Spronk bouwland bij de molen aan de Zandweg 1894
Beert Rozeboom erf en goed aan de Oostdijk gemeente Doornspijk 1894
Bartus Boonenberg een derde van het "Klein Erf" te Oldebroek 1894
Kornelis Doornwaard Tiend vrij erf aan de Bovenstraat Oldebroek 1894
Jan Spijkerboer erf en goed "Driebergen" gemeente Oldebroek 1894
Evert jan van de Put erf en goed op de Streek te Oosterwolde 1894
Willem Stouwdam wei- en bouwland met bebouwing aan de Zuiderzeestraatweg te Oldebroek 1894
Albertje Veldkamp en Beert Veldkamp erf en goed in Oostbeek gemeente Doornspijk 1894
Beert Doornwaard Tiend vrij erf aan de Bovenstreek Oldebroek 1894
Gerrit Vorstelman erf en goed gemeente Epe 1894
Bartelt Schreurs bouwland aan de Winterdijk Oosterwolde 1896
Harmen Kroeze grond aan de Zandweg te Oosterwolde 1896
Frank Wolff bouw- en grasland met erf en heide boven Oldebroek 1896
Lammert Brummelkamp erf te Epe 1896
Neeltje van Putten erf en goed buurtschap Schaveren Epe 1896
Willem Vosselman erf en goed buurtschap Dijkhuizen Epe 1896
Jannes Visser erf en goed in Epe 1896
Hendrik Nijhof de "Bijsterhofweide" Dijkhuizen gemeente Epe 1897
Christiaan Spijkerboer en Aart Labots weiland aan de Mheneweg in de Schutten te Oldebroek 1897
Jan Roos erf en goed gemeente Epe 1897
Erven v.d. Brink Tiend vrij erf aan de Bovenstreek Oldebroek 1897
Hendrik v. Eekt erf en goed gemeente Epe 1897
Gerrit Jan Nagelhout erf gemeente Oldebroek 1897
Eimert Heerdink land "De Kuimhagen" aan de Mheneweg bij de Zandweg gemeente Oldebroek 1897
Kornelis v.d. Streek Tiend vrij erf aan de Bovenstreek gemeente Oldebroek 1897
Hendrik Spijkerboer erf en goed te Oosterwolde 1897
Eibert v.d. Bosch erf en land in de Schutten aan de Mheneweg gemeente Oldebroek 1897
Aart v. Hattem erf en goed op de Streek te Oosterwolde 1898
Gerrit Jan v. Loo een derde gedeelte van het "Klein Erf" te Oldebroek 1898
B.J. Companjen een derde gedeelte van het"Klein Erf" te Oldebroek 1898
Harmen Morren erf en goed aan de Bovenstreek Oldebroek 1898
Willem van de Brink erf en goed op de Streek te Oosterwolde 1898
Lambertus Bonhof 2 kampen hooi- en weiland te Oene gemeente Epe "De Mulders- en Sluizekamp" 1898
Willem van de Brink Tiend vrij bouwland bij de molen aan de Zandweg Oosterwolde gemeente Doornspijk 1898
Wed. C.v.d. Werfhorst den Singel aan de Zuiderzeeschen straatweg behorende tot het erf "Driebergen" 1899
Hendrik Koster land "De Kaaphagen" in de gemeente Oldebroek 1899
Albert van Loo erf en goed aan de Huisdijk gemeente Doornspijk 1899
583 Bart Rozeboom erf en goed aan de Oostdijk Doornspijk 1900
Bartus Boonenberg "Klein Erf" [gedeelte] Oldebroek 1900
Willem Spijkerboer erf en goed "Driebergen" Oldebroek 1900
Beert Doornewaart Tiend vrij erf aan de Bovenstreek Oldebroek 1900
Berend Riphagen erf en goed bij de Delle 1900
Eibert van de Put erf en goed op de Streek Doornspijk 1900
Willem Vosselman erf en goed buurtschap Dijkhuizen Epe 1900
Lammert Brummelkamp erf en goed "Suikerbrink" Vaassen 1900
Hendrik v. Eekt erf en goed gemeente Epe 1900
Jacob van 't Hof erf en goed op de Streek Oosterwolde 1900
Albert van Loo erf en goed aan de Huisdijk Doornspijk 1900
Jan Beelen erf en goed in Oostbeek Doornspijk 1900
Beert Veldkamp huis en erf aan de Oostdijk Doornspijk 1900
Willem Stouwdam wei- en bouwland aan de Zuiderzeestraatweg te Oldebroek 1900
Corn. Doornwaard Tiend vrij erf aan de Bovenstreek Oldebroek 1900
Jannes Visser erf en goed buurtschap Dijkhuizern Epe 1901
Neeltje v. Putten erf en goed buurtschap Schaveren Epe 1901
Peter van Putten erf en goed Emst 1901
Jan Koldenhof bouw- en weiland "'t Veen" Epe 1902
Hendrik Spijkerboer erf en goed Oosterwolde gemeente Doornspijk 1903
Dirk Nagelhout erf te Oldebroek 1903
Rutger v.d. Weerd Tiend vrij erf te Oldebroek 1903
Eimert Heerdink land "Kuimhagen" te Oldebroek 1903
Reultje Schoonhoven land "Koenhagen" Oldebroek 1903
Hendrik Immeker land in de Schutten Oldebroek 1903
Cornelis v.d. Streek erf "Driebergen" Oldebroek 1903
Eibert v.d. Bosch erf en land in de Schutten Oldebroek 1904
Hendrik Spijkerboer erf en goed Oosterwolde 1904
Hendrik Reurink bouwland op de Hoge Enk Doornspijk 1904
Erven v.d. Brink Tiend vrij erf en goed aan de Bovenstreek Oldebroek 1904
Hendrik Spronk erf en goed te Oosterwolde "Ebbener Erf" en akker tiend vrij bouwland op de Streek Doornspijk 1905.
Willem v.d. Brink erf en goed op de Streek Oosterwolde 1905
Cornelis Bruynes erf en goed "De Bruine Enk" Nunspeet 1905
Aart van Hattem erf en goed op de Streek Oosterwolde 1905
Harmen Morren erf en goed aan de Bovenstreek Oldebroek 1905
Lammert Grootkarzijn erf en goed Oostbeek gemeente Doornspijk 1906
Dries Doornwaard Tiend vrij erf aan de Bovenstreek Oldebroek 1906
Beert Roozeboom erf en goed aan de Oostdijk Doornspijk 1906
Lambertus Bonhof 2 kampen hooi- en weiland 1906
Jacob van 't Hof erf en goed op de Streek Oosterwolde 1906
Bartus Boonenberg eenderde gedeelte van "Het Kleine Erf" te Oldebroek 1906
Gerrit v.d. Put bouwland aan de Winterdijk Doornspijk 1907
Peter v. Putten erf en goed te Emst 1907
Beert Doornwaard Tiend vrij erf aan de Bovenstreek Oldebroek 1907
Gerrit v.d. Put erf en goed op de Streek Doornspijk 1907
Gerrit de Bruin enige percelen bouwland te Vaassen bij de Steenkamp 1907
Roelof Nagelhout huis met bouyw- en grasland aan de Gerichtenweg te Elburg1907
Willem Stouwdam wei- en bouwland te Oldebroek 1907
Berend Riphagen erf en goed in de Delle Epe 1907
Albert van Loo erf en goed aan de Huisdijk te Doornspijk 1907
Willem Vosselman erf en goed buurtschap Dijkhuizen Epe 1908
Jannes Visser erf en goed buurtschap Dijkhuizen Epe 1908
Corn. v.d. Streek erf en goed buurtschap Driebergen Oldebroek 1908
Lammert Brummelkamp erf en goed "De Suikerbrink" Vaassen 1908
Neeltje v. Putten erf en goed buurtschap Schaveren Epe 1908
Hendrik Nijhof weiland "De Biesterbosch" gemeente Epe 1909
Gerrit Veldkamp stuk grond in het Veen te Oldebroek 1909
Frank Blauw gedeelte "Kleine Erf" te Oldebroek 1909
Rutger v.d. Weerd Tiend vrij erf en goed te Oldebroek 1909
Willem v.d. Molen en Berend v.d. Molen en Rijk Reurink bouwland aan de Zandweg te Oldebroek 1909
Jan Prins erf en goed "De Kannenburg" Oldebroek 1909
Dirk Nagelhout erf en goed te Oldebroek 1909
Willem v.d. Berg land "Kuinhagen" te Oldebroek 1909
Corn. v.d. Streek erf en goed "Driebergen" te Oldebroek 1909
Gerrit v. Loo een derde gedeelte "Kleine Erf" Oldebroek 1909
Jan Koldenhof bouw- en weiland te Oene 1909
Hendrik Spronk erf en goed en akker te Oosterwolde en tiend vrij bouwland 1910
Harmen Morren erf en goed aan de Bovenstreek Oldebroek 1910
Hendrik Spijkerboer erf en goed te Oosterwolde 1910
Hendrik Nijhof "Bijsterbosch Weide" te Epe 1910
Hendrik Spronk erf en goed "Het Ebbenerf" en een akker Tiend vrij bouwland op de Streek Oosterwolde 1910
Hendrik Spijkerboer erf en goed te Oosterwolde 1910
Eibert v.d. Bosch erf met land in de Schutten aan de Mheneweg te Oldebroek 1910
Rutger v. Hattem erf en goed aan de Bovenstreek te Oldebroek 1910
Hendrik Reurink bouwland op de Hoge Enk gemeente Doornspijk de z.g. "Konijnenhagen" 1910
Chr. Spijkerboer en Wilh. Labots grasland in de Schutten te Oene gemeente Epe 1910
Jannes v.d. Brink bouwland aan de Zandweg te Doornspijk 1911
Lambertus Bonhof 2 kampen hooi- en weiland te Oene gemeente Epe 1911
Aart v. Hattem erf en goed op de Streek te Oosterwolde 1911
Joh. Wijnbergen Het Goorland gelegen in het Veessensche broek te Heerde 1911
Hendrik van Wijhe erf en goed te Oosterwolde gemeente Doornspijk 1911
Gerrit Willem v.d. Weerd bouwland in het Eperbroek te Epe 1911
Albert Kroeze een tuin aan de Bredegang te Elburg 1911
Harmen Morren erf en goed aan de Bovenstreek Oldebroek 1911
Hendrik Koster "De Kamphagen" te Oldebroek 1911
Hendrik Spijkerboer erf en goed "Het Ebbenerf" Oosterwolde 1911
Corn. Bruynes erf en goed te Nunspeet 1911
Willem v.d. Brink erf en goed op de Streek Oosterwolde 1911
Lammert Bonhof bouwland buurtschap Dijkhuizen te Epe 1911
Gerrit u.d. Bulten erf en goed buurtschap Dijkhuizen Epe 1911
Bertus Boonenberg een derde gedeelte "Het Kleine Erf" Oldebroek 1912
Lammert Grootkarzijn erf en goed buurtschap Oostbeek Doornspijk 1912
Jan Rozeboom erf en goed aan de Huisdijk gemeente Doornspijk 1912
Hannes Doornewaard erf aan de Bovenstreek Oosterwolde 1913
Dries Doornewaard Tiend vrij erf aan de Bovenstreek Oldebroek 1913
Koert Heymans grasland met tuingrond te Oldebroek 1913
Bertha v. 't Hof erf en goed aan de Huisdijk Doornspijk 1913
Gerrit v.d. Meulen bouwland in Oldebroek 1913
Berend Riphagen erf en goed en grond bij de Delle Epe 1913
Willem Stouwdam wei- en bouwland nabij de Waterheigraaf te Oldebroek 1913
Roelif Nagelhout huis met bouw- en grasland aan de Gerichtenweg te Elburg 1913
Gerrit v.d. Put erf en goed op de Streek Oosterwolde 1913
Peter v. Putten erf en goed te Elburg 1913
Rijk Bosch erf en goed op de Streek Oosterwolde 1913
Willem v.d. Berg gedeelte land "Kuinhagen" Oldebroek 1914
Lammert Brummelkamp erf en goed "Suikerbrink" Vaassen 1914
Jan Immeker land in de Schutten te Oldebroek 1914
Kornelis Leusink bouwland achter de Vree Oldebroek 1914
Fam. Rechterschot erf en goed buurtschap Schaveren Epe 1914
Reijer Vierhuizen grasland in het Veen gemeente Oldebroek 1914
Jannes Visser erf en goed buurtschap Dijkhuizen Epe 1914
Dirk v.d. Streek erf en goed en veldgrond gemeente Nunspeet 1914
Frank Blauw een derde gedeelte "Het Kleine Erf" Oldebroek 1914
Handrik Blauw grasland te Oldebroek 1915
Heintje Bovendorp erf en goed te Oldebroek 1915
Jan Koldenhof bouw- en weiland te Oene gemeente Epe 1915
Hendrik Nijhof weiland "De Biesterboschweide" buurtschap Dijkhuizen gemeente Epe 1915
Jan Prins erfje en gaard "De Kannenburg" en een kampje land in gemeente Oldebroek 1915
Gerrit Willem Reurink, Gerrit Jan Morren en Jan Kracht bouwland te Oldebroek 1915
Gerrit v. Loo een derde van "Het Kleine Erf" te Oldebroek 1915
Cornelis v.d. Streek erf en goed "Driebergen" gemeente Oldebroek 1915
Rutger v.d. Weerd erf en goed gemeente Oldebroek 1915
Teunis Hup Grasland "Grote Weide" te Nunspeet 1916
Gerrit v. Renselaar bouwland "Konijnenhagen" Doornspijk 1916
Hendrik Aalt Sneller grasland "De Tweede" in het Veen Oldebroek 1916
Dries Schut grasland "De Vijfde" te Oldebroek 1916
Wilhelmus Labots grasland in de Schutten aan de Mheneweg te Oldebroek 1916
Rutger v. Hattem erf en goed aan de Bovenstreek Oldebroek 1916
Jan Sterken huis en erf "De Kapel" aan de Brouwerssteeg te Elburg 1916
Egbert v.d. Streek grasland "De Tweede" op Mulligen Oldebroek 1916
Dirk Vierhout grasland ged. van "De Grote Weide" van het erf "De Bruine Enk" te Nunspeet 1916
Evert Wolf grasland "De Derde" in het Veen Oldebroek 1916
Gerrit W. de Weerd bouwland in het Eperbroek gemeente Epe 1917
Joh. Wijnbergen grasland in het Veessensche broek gemeente Heerde 1916
Aart van Hattem erf en goed op de Streek te Oosterwolde 1917
Willem v.d. Beek grasland "De Vierde" in het Veen Oldebroek 1917
Jan v.d. Brink bouwland bij de molen aan de Zandweg te Oosterwolde gemeente Doornspijk 1917
Willem v.d. Brink erf en goed op de Streek te Oosterwolde gemeente Doornspijk 1917
Willem v.d. Beek een derde deel van "Het Kleine Erf" Oldebroek 1917
Gerrit u.d. Bulten erf en goed buurtschap Dijkhuizen gemeente Epe 1917
584 Lammert Bonhof bouwland buurtschap Dijkhuizen gemeente Epe 1917
Hendrik Koster land "De Kaaphagen" gemeente Oldebroek 1917
Bertha v.'t Hof erf en goed aan de Huisdijk Doornspijk 1917
Jan Morren erf en goed aan de Bovenstreek Oldebroek 1917
Jannes Visser grasland "De Mulder- en Sluizekamp" Epe 1917
Hendrik v. Wijhe erf en goed te Oosterwolde gemeente Doornspijk 1917
Hendrik Spijkerboer erf en goed "Het Ebbenerf" te Doornspijk en akker bouwland op de Streek te Oosterwolde gemeente Doornspijk 1917
Gerrit Smit bouwland in gemeente Oldebroek 1917
Lammert Grootkarzijn erf en goed buurtschap Oostbeek Doornspijk 1918
Dirk Jan Huiskamp grasland in buurtschap Dijkhuizen Epe 1918
Gerrit Jan v. Hattem erf en goed aan de Bovenstreek te Oldebroek 1918
Evert Jan Langevoort grasland aan de Grift te Epe 1918
Jan Rozeboom erf en goed aan de Huisdijk Doornspijk 1918
Koert Heijmans grasland met tuingrond gemeente Oldebroek 1919
Gerrit v.d. Kamp grasland aan de Mheneweg Oldebroek 1919
Dries Doorneweerd Tiend vrij erf aan de Bovenstreek te Oldebroek 1919
Hannes Doornewaard Tiend vrij erf aan de Bovenstreek Doornspijk 1919
Gerrit v.d. Meulen bouwland gemeente Oldebroek 1919
Roelof Nagelhout huis met bouw- en grasland aan de Gerichteweg te Elburg 1919
Gerrit v.d. Put erf en goed op de Streek te Oosterwolde 1919
Teuntje Zonneberg erf en goed te Emst 1919
Rijk Bosch erf en goed op de Streek te Oosterwolde 1919
Vrouwe Elisabeth Willems grond aan de Straatweg onder Oldebroek 1919
Roelof Riphagen erf en goed in de gemeente Epe 1919
Willem Stouwdam wei- en bouwland gemeente Oldebroek 1919
Reijer Vierhuis kamp grasland in het Veen op het Erf te Oldebroek 1919
Dirk v.d. Streek erf en goed onder de gemeente Nunspeet 1920
Aart Visser erf en goed buurtschap Dijkhuizen Epe 1920
Lammert Brullenkamp erf en goed "De Suikerbrink" Vaassen 1920.
Willem v.d. Berg grasland aan de Mheneweg Oldebroek 1920
Cornelis Smit bouwland onder Oldebroek 1920
Jan Willem Eibrink grond aan de Heigraaf boven Vierhuizen gemeente Oldebroek 1920
Jan,Hermina en Aartje Rechterschot erf en goed in buurtschap Schaveren gemeente Epe 1920
Jan Koldenhof bouw- en weiland in de gemeente Epe 1921
Jan Willem Schoonderbeek erf en goed in de gemeente Oldebroek 1921
Harmen Vosselman bouwland te Emst 1921
Cornelis v.d. Streek erf en goed "Driebergen" Oldebroek 1921
Dirk Vierhout grasland en gedeelte van de "Bruinen Enk" te Nunspeet 1921
Rutger v.d. Weerd erf en goed in Oldebroek 1921
Jan Prins erfje en goed "De Kannenburg" Oldebroek 1921
Willem Evink erf en goed te Oosterwolde gemeente Oldebroek 1921
Teunis Hup grasland een gedeelte van de "Bruinen Enk" te Nunspeet 1921
Dirk v.d. Belt grasland onder de gemeente Oene 1922
Harmen Fidder heidegrond op Mulligen Oldebroek 1922
Cornelis v.d. Streek grasland "De Tweede" op Mulligen Oldebroek 1922
Gerrit v. Laar grasland onder Emst gemeente Epe 1922
Jan Rechterschot grasland onder Emst gemeente Epe 1922
Christiaan Spijkerboer en Willem Labots grasland in de Schutten aan de Mheneweg gemeente Oldebroek 1922
Aart van Hattem erf en goed op de Streek te Oosterwolde 1923
Harmen, Herman , Albert en Hendrik Kroeze tuin aan de Bredegang te Elburg 1923
Gerrit v.d. Meulen bouwland bij de molen aan de Zandweg te Oosterwolde gemeente Doornspijk 1923
Jan Morren erf en goed aan de Bovenstreek Oldebroek 1923
Bertha v. 't Hof erf en goed aan de Huisdijk gemeente Doornspijk
Gerrit de Weerd grasland in het Eperbroek te Epe 1923
A.L. Verkleij grasland in de Buurt Start te Epe 1923
Lammert Schouten erf en goed Buurt Start te Epe 1923
Gerrit Smit bouwland te Oldebroek 1923
Hendrik Spijkerboer erf en goed te Oosterwolde "Het Ebbenerf" en bouwland op de Streek Doornspijk 1923
Willem van de Brink erf en goed op de Streek Oosterwolde 1923
Willem van de Beek een derde van het "Klein Erf" Oldebroek 1923
Gerrit van de Bulten erf en goed buurtschap Dijkhuizen Epe 1923
Gerrit van de Meulen grasland en tuingrond te Oldebroek 1924
Willem Wolf grasland op Mullingen te Oldebroek 1924
Eibert Wittingen grond op de Vierschoten gemeente Oldebroek 1923
Willem van de Beek een gedeelte van het "Kleine Erf" Oldebroek 1923
Gerrit Bosch bouwland "De Konijnenhagen" Doornspijk 1924
Aalt van de Bosch kamp grasland op Mullingen te Oldebroek 1924
Albert van de Bosch kamp grasland op Mullingen te Oldebroek 1924
Teuntje Zonneberg erf en goed te Emst 1925
Klaas Veneman grasland in buurtschap Dijkhuizen Epe 1925
Gerrit van de Bulten grasland in buurtschap Dijkhuizen Epe 1925
Dries Doornewaard grasland in het Veen gemeente Oldebroek 1925
R. Riphagen erf en goed in gemeente Epe 1925
Lammert Brummelkamp erf en goed "De Suikerbuik" Vaassen 1926
Aart Visser erf en goed buurschap Dijkhuizen Epe 1926
Coenraad Beekman tuin aan de Bredegang te Elburg 1927
Hendrik Blaauw kamp grasland op Mullingen "De Eerste" te Oldebroek 1927
Willem Smit tuin aan de Bredegang te Elburg 1927
Gerrit Willem Reurink grond aan de Zwarteweg te Oosterwolde 1928
Hendrik van Aller grond aan de Zwarteweg te Oosterwolde
Jan v.'t Hul grond aan de Zwarteweg te Oosterwolde 1928
Gerrit Jan Morren grond aan de Zwarteweg te Oosterwolde 1928
Gerrit Jan v. Hattem erf en goed aan de Bovenstreek Oldebroek 1928
Gijs Bonhof grasland in Epe 1929
Coenraad v. Loo grond zonder de gebouwen bij de Zuiderzeeschen
Straatweg en korenmolen onder de gemeente Elburg 1929
2.1.9. Pachtboeken
2.1.10. Verzekeringen
2.1.11. Controle-administratie
2.1.12. Leverantieboekjes
2.1.13. Belastingen
3. Beheer onroerende goederen
4. Personeel
5. Bewoners
6. Diversen
7. Diverse kaarten
Kenmerken
Inventaristitel:
Inventaris van het archief van de Stichting het "Feithenhof" te Elburg 1740-1945
Omvang:
28,5 m
Auteur inventaris:
Werkgroep Arent thoe Boecop
Inventarisatiedatum:
1995
Raadpleeg voorwaarden:
Na toestemming van de Provisoren (Herv. dominees van Elburg, Doornspijk of Oosterwolde)
Vestiging:
Elburg
Categorie:
 
 
 
MAIS-(M)DWS is een product van DE REE archiefsystemen BV
meer informatie over MAIS-(M)DWS